![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
b-Av | |
![]() |
Flick Fan - 72 Films Ranked
Member Since: Sep 21, 2010
Location: Germany
|

| 90 | Fight Club (1999) - Sep 21, 2010 |
| 80 | 8MM (1999) - Sep 21, 2010 |
| 70 | Mission: Impossible (1996) - Sep 21, 2010 |
| 80 | The Dark Knight (2008) - Sep 21, 2010 |
| 60 | Coyote Ugly (2000) - Sep 21, 2010 |
| 70 | The Sixth Sense (1999) - Sep 21, 2010 |
| 80 | Basic Instinct (1992) - Sep 21, 2010 |
| 90 | The Truman Show (1998) - Sep 21, 2010 |
| 80 | Garden State (2004) - Sep 21, 2010 |
| 70 | Insomnia (2002) - Sep 21, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |