babalenn

babalenn
Movie Buff - 216 Film Ratings
Member Since: 25 Oct 2012
Location: Sheffield, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

72 57% G.I. Jane (1997) - Rated 25 Oct 2012
81 76% Rosemary's Baby (1968) - Rated 25 Oct 2012
72 57% Buffy the Vampire Slayer (1992) - Rated 25 Oct 2012
72 57% Amélie (2001) - Rated 25 Oct 2012
81 76% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 25 Oct 2012
63 38% Lady Vengeance (2005) - Rated 25 Oct 2012
72 57% Sympathy for Mr. Vengeance (2002) - Rated 25 Oct 2012
90 90% The Dark Crystal (1982) - Rated 25 Oct 2012
90 90% Labyrinth (1986) - Rated 25 Oct 2012
81 76% The Secret World of Arrietty (2010) - Rated 25 Oct 2012