Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum "Act of Valor"
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
babubster
Flick Fan - 42 Films Ranked
Member Since: Dec 10, 2006
Location: Turkey
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
85 Out of Africa (1985) - Dec 10, 2006
86 The Graduate (1967) - Dec 10, 2006
75 Singles (1992) - Dec 10, 2006
60 Working Girl (1988) - Dec 10, 2006
60 Gigli (2003) - Dec 10, 2006
80 Barefoot in the Park (1967) - Dec 10, 2006
75 Sidewalks of New York (2001) - Dec 10, 2006
90 Hiroshima mon amour (1959) - Dec 10, 2006
80 Green Card (1990) - Dec 10, 2006
90 Notorious (1946) - Dec 10, 2006
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with babubster. Why not go rank more films, then come back and check it out again?