![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
back2logic | |
![]() |
Movie Buff - 264 Films Ranked
Member Since: Feb 26, 2011
Location: Dubai, United Arab Emirates
|

| 45 | The Mexican (2001) - Mar 27, 2011 |
| 65 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Mar 27, 2011 |
| 80 | High Fidelity (2000) - Mar 27, 2011 |
| 85 | Enemy of the State (1998) - Mar 27, 2011 |
| 55 | Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008) - Mar 25, 2011 |
| 35 | Wild Wild West (1999) - Mar 25, 2011 |
| 25 | Two Weeks Notice (2002) - Mar 25, 2011 |
| 85 | Waterworld (1995) - Mar 25, 2011 |
| 80 | Shrek (2001) - Mar 25, 2011 |
| 90 | The United States of Leland (2003) - Mar 25, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |