![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bad_juice | |
![]() |
Film Freak - 736 Films Ranked
Member Since: Feb 11, 2010
Location: Las Vegas, Nevada, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 35 | Summer Wars (2010) - Feb 05, 2012 |
| 35 | Louis C.K.: Hilarious (2010) - Feb 05, 2012 |
| 40 | The Killer (1989) - Jan 29, 2012 |
| 25 | A Dangerous Method (2011) - Jan 29, 2012 |
| 40 | Contraband (2012) - Jan 29, 2012 |
| 20 | In Time (2011) - Jan 19, 2012 |
| 35 | Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011) - Jan 13, 2012 |
| 30 | I Am Number Four (2011) - Jan 11, 2012 |
| 30 | Red (2010) - Jan 11, 2012 |
| 20 | Zombie Apocalypse (2011) - Jan 11, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |