badler

badler
Flick Fan - 95 Film Ratings
Member Since: 08 Jan 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 46% Air Force One (1997) - Rated 08 Jan 2007
99 96% Manhattan (1979) - Rated 08 Jan 2007
90 76% Trainspotting (1996) - Rated 08 Jan 2007
91 80% Happiness (1998) - Rated 08 Jan 2007
91 80% Rushmore (1998) - Rated 08 Jan 2007
88 66% Adaptation. (2002) - Rated 08 Jan 2007
77 25% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 08 Jan 2007
83 40% Shrek (2001) - Rated 08 Jan 2007
92 82% Reservoir Dogs (1992) - Rated 08 Jan 2007
78 26% American Psycho (2000) - Rated 08 Jan 2007