Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
baemoop
Flick Fan - 38 Films Ranked
Member Since: Oct 7, 2006
Location: USA
Recent Rankings
79 X-Men: The Last Stand (2006) - Aug 13, 2007
Mini-Review: explosions.
85 Tuck Everlasting (2002) - Aug 13, 2007
Mini-Review: nice sweet film that'll make you squish a little on the inside.
82 Mona Lisa Smile (2003) - Aug 13, 2007
Mini-Review: individualism!
80 Rush Hour 2 (2001) - Aug 13, 2007
Mini-Review: it's a buddy movie.
92 Mean Girls (2004) - Aug 13, 2007
Mini-Review: A teen movie with geniunely unique things to say and a very fresh sense of comedy.
90 Phone Booth (2003) - Aug 13, 2007
70 Down to Earth (2001) - Aug 13, 2007
73 Swordfish (2001) - Aug 13, 2007
100 The Royal Tenenbaums (2001) - Aug 13, 2007
10 Fantastic Four (2005) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with baemoop. Why not go rank more films, then come back and check it out again?