bager

bager
Movie Buff - 293 Film Ratings
Member Since: 08 Jun 2012
Location: Istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 68% Kaakkaa Muttai (2014) - Rated 09 Jul 2022
87 81% Dangal (2016) - Rated 26 Feb 2022
80 37% Before We Vanish (2017) - Rated 01 Jul 2021
87 81% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 27 Jun 2021
95 97% Äkta människor (2012) - Rated 27 Jun 2021
87 81% Arrival (2016) - Rated 27 Jun 2021
82 47% Abe (2013) - Rated 27 Jun 2021
85 68% Love, Death & Robots (2019) - Rated 31 Jan 2020
80 37% The Fountain (2006) - Rated 14 Mar 2019
79 31% Roma (2018) - Rated 24 Jan 2019