![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bagre | |
![]() |
Movie Buff - 265 Films Ranked
Member Since: Apr 13, 2010
Location: Brazil
|

| 80 | The Name of the Rose (1986) - Apr 13, 2010 |
| 79 | The Terminator (1984) - Apr 13, 2010 |
| 75 | I'm Not There (2007) - Apr 13, 2010 |
| 70 | Men in Black II (2002) - Apr 13, 2010 |
| 83 | Avatar (2009) - Apr 13, 2010 |
| 40 | Jurassic Park III (2001) - Apr 13, 2010 |
| 60 | The Lion King (1994) - Apr 13, 2010 |
| 90 | Schindler's List (1993) - Apr 13, 2010 |
| 82 | 24 Hour Party People (2002) - Apr 13, 2010 |
| 85 | WarGames (1983) - Apr 13, 2010 |
| Directors | Krzysztof Kieslowski |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |