![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bagsmoney | |
![]() |
Flick Fan - 53 Films Ranked
Member Since: Jul 19, 2006
Location: Canada
|
|
Bio: No information
| |

| 90 | Dear John (2010) - Feb 15, 2010 |
| 88 | Love Happens (2009) - Oct 01, 2009 |
| 73 | Fame (2009) - Oct 01, 2009 |
| 86 | The Time Traveler's Wife (2009) - Sep 11, 2009 |
| 71 | The Ugly Truth (2009) - Jul 29, 2009 |
| 91 | The Proposal (2009) - Jul 29, 2009 |
| 93 | Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) - Jul 29, 2009 |
| 68 | My Sister's Keeper (2009) - Jul 29, 2009 |
| 70 | Imagine That (2009) - Jun 20, 2009 |
| 71 | Ghosts of Girlfriends Past (2009) - May 16, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |