Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
bahmash
Flick Fan - 63 Films Ranked
Member Since: Oct 24, 2010
Location: UK
Recent Rankings
82 The Hangover (2009) - Jan 02, 2011
82 Good Bye Lenin! (2003) - Jan 02, 2011
77 Ocean's Twelve (2004) - Jan 02, 2011
77 Meet the Parents (2000) - Jan 02, 2011
80 Bowling for Columbine (2002) - Jan 02, 2011
88 Dogville (2003) - Jan 02, 2011
82 Run Lola Run (1998) - Jan 02, 2011
78 Traffic (2000) - Jan 02, 2011
68 The Devil Wears Prada (2006) - Jan 02, 2011
80 Scent of a Woman (1992) - Jan 02, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with bahmash. Why not go rank more films, then come back and check it out again?