Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
bairic
Movie Buff - 458 Films Ranked
Member Since: Jul 7, 2009
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
60 Date Night (2010) - Aug 20, 2010
63 Taken (2009) - Aug 20, 2010
28 TMNT (2007) - Aug 20, 2010
92 Inception (2010) - Aug 20, 2010
66 Finding Neverland (2004) - Aug 20, 2010
70 The Transporter (2002) - Aug 20, 2010
96 The Hurt Locker (2009) - May 09, 2010
88 Kill Bill: Volume 2 (2004) - Apr 27, 2010
80 Dumbo (1941) - Apr 27, 2010
76 Sleepy Hollow (1999) - Apr 27, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with bairic. Why not go rank more films, then come back and check it out again?