![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
baja | |
![]() |
Movie Buff - 195 Films Ranked
Member Since: Dec 11, 2005
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Air Force One (1997) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Alien: Resurrection (1997) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
| 99 | Amélie (2001) - Aug 13, 2007 |
| 98 | American Splendor (2003) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Anna and the King (1999) - Aug 13, 2007 |
| 88 | As Good As It Gets (1997) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Backdraft (1991) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Batman (1989) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |