baker2992

baker2992
Movie Buff - 106 Film Ratings
Member Since: 16 Jun 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 86% The Aviator (2004) - Rated 16 Jun 2012
78 78% Face/Off (1997) - Rated 16 Jun 2012
72 69% I Am Legend (2007) - Rated 16 Jun 2012
14 23% Cube (1997) - Rated 16 Jun 2012
83 86% Inside Man (2006) - Rated 16 Jun 2012
39 39% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 16 Jun 2012
24 27% Maid in Manhattan (2002) - Rated 16 Jun 2012
26 31% Mean Girls (2004) - Rated 16 Jun 2012
35 35% South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Rated 16 Jun 2012
67 59% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 16 Jun 2012