![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bakhtiyar | |
![]() |
Movie Buff - 190 Films Ranked
Member Since: Jun 23, 2011
Location: baku, azerbaijan, Azerbaijan
|
|
Bio: i\'m a student and but i watch films more than studying. :)
| |

| 10 | Kurtlar vadisi: Gladio (2009) - Oct 11, 2011 |
| 74 | Jarhead (2005) - Oct 11, 2011 |
| 81 | Psycho (1960) - Oct 11, 2011 |
| 56 | Elektra (2005) - Oct 11, 2011 |
| 81 | Pearl Harbor (2001) - Oct 11, 2011 |
| 68 | Flightplan (2005) - Oct 11, 2011 |
| 65 | The Punisher (2004) - Oct 11, 2011 |
| 81 | Heat (1995) - Oct 11, 2011 |
| 77 | The Interpreter (2005) - Oct 11, 2011 |
| 78 | Full Metal Jacket (1987) - Oct 11, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |