Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ballistics
Flick Fan - 22 Films Ranked
Member Since: May 23, 2010
Location: UK
Recent Rankings
96 Gran Torino (2008) - May 24, 2010
97 Dirty Harry (1971) - May 24, 2010
2 No Country for Old Men (2007) - May 23, 2010
Mini-Review: Insane weirdness
1 Blade Runner (1982) - May 23, 2010
Mini-Review: Crazy shit
0 Apocalypse Now (1979) - May 23, 2010
Mini-Review: Batshit insane
87 Battleground (1949) - May 23, 2010
Mini-Review: Pretty good.
5 Godzilla (1998) - May 23, 2010
Mini-Review: Very predictable.
4 Pan's Labyrinth (2006) - May 23, 2010
Mini-Review: Confusing depressing fantasy
72 Fight Club (1999) - May 23, 2010
Mini-Review: Brad Pitt is funny
3 The Karate Kid (2010) - May 23, 2010
Mini-Review: wat
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ballistics. Why not go rank more films, then come back and check it out again?