![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
baloonist | |
![]() |
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Nov 15, 2008
|
|
Message Sent!
Bio: .
| |

| 0 | Trainspotting (1996) - Nov 29, 2011 |
| 0 | Requiem for a Dream (2000) - Nov 29, 2011 |
| 5 | Juno (2007) - Nov 29, 2011 |
| 10 | The Imaginarium of Doctor Parnassus (2009) - Nov 29, 2011 |
| 0 | A Serious Man (2009) - Nov 29, 2011 |
| 85 | Ben-Hur (1959) - Nov 29, 2011 |
| 80 | Rashomon (1950) - Nov 29, 2011 |
| 70 | Metropolis (1927) - Nov 29, 2011 |
| 95 | Seven Samurai (1954) - Nov 29, 2011 |
| 80 | Citizen Kane (1941) - Nov 29, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |