![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bananas | |
![]() |
Movie Buff - 321 Films Ranked
Member Since: Mar 22, 2009
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | Paprika (2006) - Mar 23, 2009 |
| 65 | Tokyo Godfathers (2003) - Mar 23, 2009 |
| 80 | Millennium Actress (2001) - Mar 23, 2009 |
| 80 | Perfect Blue (1998) - Mar 23, 2009 |
| 75 | Evangelion: 1.0 You Are (Not) Alone (2008) - Mar 23, 2009 |
| 95 | FLCL (2000) - Mar 23, 2009 |
| 65 | Neon Genesis Evangelion: The End of Evangelion (1997) - Mar 23, 2009 |
| 90 | Grave of the Fireflies (1988) - Mar 23, 2009 |
| 45 | My Neighbors the Yamadas (1999) - Mar 23, 2009 |
| 70 | Pom Poko (1994) - Mar 23, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |