![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bandamiller | |
![]() |
Movie Buff - 113 Films Ranked
Member Since: Oct 5, 2009
Location: Valley Village, California, USA
|
|
Bio: Later. I\'m busy.
| |

| 90 | Scream (1996) - Oct 06, 2009 |
| 80 | Silent Hill (2006) - Oct 06, 2009 |
| 100 | The Falcon and the Snowman (1985) - Oct 06, 2009 |
| 95 | Spirited Away (2002) - Oct 06, 2009 |
| 91 | Cape Fear (1991) - Oct 06, 2009 |
| 90 | The Bear (1988) - Oct 06, 2009 |
| 89 | Clerks (1994) - Oct 06, 2009 |
| 91 | Close Encounters of the Third Kind (1977) - Oct 06, 2009 |
| 100 | Platoon (1986) - Oct 06, 2009 |
| 99 | Ichi the Killer (2001) - Oct 06, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |