![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
banditmink | |
![]() |
Flick Fan - 59 Films Ranked
Member Since: Aug 11, 2009
Location: USA
|

| 93 | Blade Runner (1982) - Sep 09, 2009 |
| 70 | The Last Samurai (2003) - Aug 11, 2009 |
| 70 | October Sky (1999) - Aug 11, 2009 |
| 40 | Cruel Intentions (1999) - Aug 11, 2009 |
| 93 | Gladiator (2000) - Aug 11, 2009 |
| 70 | Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Aug 11, 2009 |
| 50 | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - Aug 11, 2009 |
| 85 | Three Kings (1999) - Aug 11, 2009 |
| 80 | Beethoven (1992) - Aug 11, 2009 |
| 90 | Dead Poets Society (1989) - Aug 11, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |