![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bapster | |
![]() |
Movie Buff - 231 Films Ranked
Member Since: Nov 22, 2009
Location: Brazil
|

| 100 | 2001: A Space Odyssey (1968) - Jul 09, 2010 |
| 40 | The Man with the Golden Gun (1974) - Jun 29, 2010 |
| 100 | The Expendables (2010) - Jun 16, 2010 |
| 5 | I Confess (1953) - Jun 16, 2010 |
| 89 | Rocky IV (1985) - Jun 16, 2010 |
| 86 | A Perfect Getaway (2009) - Jun 16, 2010 |
| 65 | Along Came Polly (2004) - Jun 16, 2010 |
| 70 | Casino Royale (2006) - Jun 09, 2010 |
| 2 | The Hallelujah Trail (1965) - Jun 09, 2010 |
| 83 | Tarzan the Magnificent (1960) - Jun 09, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |