barbardoyle

barbardoyle
Film Freak - 939 Film Ratings
Member Since: 23 Aug 2012
Location: Ireland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

77% Cannibal Holocaust (1980) - Rated 07 Oct 2013
47% Once Upon a Time in the West (1968) - Rated 07 Oct 2013
0% AVP: Alien vs. Predator (2004) - Rated 07 Oct 2013
0% Dante's Peak (1997) - Rated 07 Oct 2013
47% This Is Spinal Tap (1984) - Rated 07 Oct 2013
29% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 07 Oct 2013
47% Star Trek Into Darkness (2013) - Rated 07 Oct 2013
11% Push (2009) - Rated 07 Oct 2013
64% Valkyrie (2008) - Rated 07 Oct 2013
29% Orphan (2009) - Rated 07 Oct 2013