Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
barbhaya
Flick Fan - 23 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: NORMAN, OKLAHOMA, USA
Recent Rankings
80 Once (2007) - Aug 18, 2009
70 Unbreakable (2000) - Aug 18, 2009
85 Crash (2005) - Aug 18, 2009
75 Philadelphia (1993) - Aug 18, 2009
70 Swordfish (2001) - Aug 18, 2009
75 A Beautiful Mind (2001) - Aug 18, 2009
70 3:10 to Yuma (2007) - Aug 18, 2009
75 Fight Club (1999) - Aug 18, 2009
80 Little Miss Sunshine (2006) - Aug 18, 2009
85 Knocked Up (2007) - Aug 18, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with barbhaya. Why not go rank more films, then come back and check it out again?