![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
barktron | |
![]() |
Movie Buff - 379 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2007
|

| 84 | The Hustler (1961) - Aug 24, 2007 |
| 74 | Uncle Buck (1989) - Aug 24, 2007 |
| 82 | The Thin Red Line (1998) - Aug 24, 2007 |
| 54 | Kindergarten Cop (1990) - Aug 24, 2007 |
| 68 | Liar Liar (1997) - Aug 24, 2007 |
| 87 | The Loneliness of the Long Distance Runner (1962) - Aug 24, 2007 |
| 64 | The Muppet Christmas Carol (1992) - Aug 24, 2007 |
| 71 | The Deer Hunter (1978) - Aug 24, 2007 |
| 71 | Stuart Little (1999) - Aug 24, 2007 |
| 23 | Jerry Maguire (1996) - Aug 24, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |