Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
barky
Movie Buff - 200 Films Ranked
Member Since: Apr 15, 2008
Location: Belgium
Recent Rankings
77 Transsiberian (2008) - Dec 31, 2011
81 The Conqueror (1956) - Oct 22, 2011
84 Meet Joe Black (1998) - Sep 13, 2011
80 In Bruges (2008) - Jun 19, 2011
69 The Running Man (1987) - Jun 19, 2011
80 As Good As It Gets (1997) - Jun 19, 2011
80 Glengarry Glen Ross (1992) - Jun 19, 2011
79 Mr. Nice (2010) - Mar 01, 2011
79 Wall Street (1987) - Jan 31, 2011
78 Inception (2010) - Aug 17, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with barky. Why not go rank more films, then come back and check it out again?