![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
barmsq | |
![]() |
Movie Buff - 224 Films Ranked
Member Since: Dec 25, 2006
Location: USA
|

| 72 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Jan 13, 2007 |
| 66 | Titan A.E. (2000) - Jan 13, 2007 |
| 78 | Beneath the Planet of the Apes (1970) - Jan 13, 2007 |
| 80 | Funny Farm (1988) - Jan 13, 2007 |
| 80 | Rocky IV (1985) - Jan 13, 2007 |
| 86 | Secretary (2002) - Jan 13, 2007 |
| 78 | The One (2001) - Jan 13, 2007 |
| 79 | A Knight's Tale (2001) - Jan 13, 2007 |
| 78 | The Blob (1988) - Jan 13, 2007 |
| 75 | Romy and Michele's High School Reunion (1997) - Jan 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |