Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
bart1969
Flick Fan - 77 Films Ranked
Member Since: Feb 28, 2008
Location: yok, yok, Turkey
Recent Rankings
0 United 93 (2006) - Mar 07, 2008
90 The Deer Hunter (1978) - Mar 07, 2008
75 The Crow (1994) - Feb 29, 2008
52 Independence Day (1996) - Feb 29, 2008
77 Ghost Ship (2002) - Feb 29, 2008
76 Space Cowboys (2000) - Feb 29, 2008
82 Ice Age (2002) - Feb 29, 2008
76 Saving Private Ryan (1998) - Feb 29, 2008
83 Gladiator (2000) - Feb 29, 2008
73 The Incredibles (2004) - Feb 29, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with bart1969. Why not go rank more films, then come back and check it out again?