![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bartandtrish | |
![]() |
Flick Fan - 79 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2007
|

| 30 | Flightplan (2005) - Aug 18, 2007 |
| 10 | Spider-Man 3 (2007) - Aug 18, 2007 |
| 5 | Closer (2004) - Aug 18, 2007 |
| 100 | The Truman Show (1998) - Aug 18, 2007 |
| 50 | A History of Violence (2005) - Aug 18, 2007 |
| 70 | King Kong (2005) - Aug 18, 2007 |
| 100 | Rush Hour 2 (2001) - Aug 18, 2007 |
| 75 | Children of Men (2006) - Aug 18, 2007 |
| 50 | Jurassic Park III (2001) - Aug 18, 2007 |
| 20 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Aug 18, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |