Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
bartkamps
Flick Fan - 56 Films Ranked
Member Since: Nov 25, 2007
Location: Hengelo, OV / The Netherlands, Netherlands
Recent Rankings
80 Ice Age: The Meltdown (2006) - Feb 27, 2008
77 Music and Lyrics (2007) - Feb 27, 2008
83 Seven (1995) - Dec 18, 2007
71 The Blues Brothers (1980) - Dec 17, 2007
72 A Perfect World (1993) - Dec 02, 2007
85 Schindler's List (1993) - Dec 02, 2007
68 Elephant (2003) - Dec 01, 2007
80 Gone with the Wind (1939) - Dec 01, 2007
76 The Aviator (2004) - Dec 01, 2007
81 Trainspotting (1996) - Dec 01, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with bartkamps. Why not go rank more films, then come back and check it out again?