![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bartquanten | |
![]() |
Flick Fan - 72 Films Ranked
Member Since: Nov 28, 2006
|

| 69 | Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Jun 21, 2011 |
| 87 | 21 (2008) - May 05, 2009 |
| 87 | Slumdog Millionaire (2008) - Apr 25, 2009 |
| 90 | The Dark Knight (2008) - Oct 06, 2008 |
| 78 | Romulus, My Father (2007) - Oct 06, 2008 |
| 90 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Aug 11, 2007 |
| 78 | Armageddon (1998) - Aug 11, 2007 |
| 75 | Road Trip (2000) - Aug 11, 2007 |
| 78 | Spider-Man (2002) - Aug 11, 2007 |
| 75 | The Lion King (1994) - Aug 11, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |