Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
bashirsh
Movie Buff - 115 Films Ranked
Member Since: Oct 1, 2010
Location: Iran
Recent Rankings
87 Dog Day Afternoon (1975) - Oct 04, 2010
78 Toy Story (1995) - Oct 04, 2010
80 Bicycle Thieves (1948) - Oct 04, 2010
70 Troy (2004) - Oct 01, 2010
78 I Am Sam (2001) - Oct 01, 2010
80 Cinderella Man (2005) - Oct 01, 2010
90 Hotel Rwanda (2004) - Oct 01, 2010
70 The Lion King (1994) - Oct 01, 2010
90 Madagascar (2005) - Oct 01, 2010
90 Monsters, Inc. (2001) - Oct 01, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with bashirsh. Why not go rank more films, then come back and check it out again?