![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bassliner | |
![]() |
Movie Buff - 167 Films Ranked
Member Since: Jul 15, 2010
Location: USA
|

| 88 | The Secret in Their Eyes (2009) - Nov 27, 2010 |
| 85 | Lost in Translation (2003) - Nov 27, 2010 |
| 90 | Lonesome Dove (1989) - Nov 27, 2010 |
| 89 | Swingers (1996) - Jul 15, 2010 |
| 9 | The Holiday (2006) - Jul 15, 2010 |
| 0 | Expelled: No Intelligence Allowed (2008) - Jul 15, 2010 |
| 50 | The Passion of the Christ (2004) - Jul 15, 2010 |
| 40 | Be Kind Rewind (2008) - Jul 15, 2010 |
| 75 | Caddyshack (1980) - Jul 15, 2010 |
| 30 | Men in Black II (2002) - Jul 15, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |