Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
bateman2112
Flick Fan - 62 Films Ranked
Member Since: Apr 9, 2006
Location: USA
Recent Rankings
1 Zardoz (1974) - Aug 13, 2007
2 The Village (2004) - Aug 13, 2007
1 White Noise (2005) - Aug 13, 2007
5 Man on Fire (2004) - Aug 13, 2007
3 The Mummy Returns (2001) - Aug 13, 2007
4 Caligula (1979) - Aug 13, 2007
90 Mr. and Mrs. Smith (2005) - Aug 13, 2007
90 Heat (1995) - Aug 13, 2007
90 Blood Work (2002) - Aug 13, 2007
1 Big (1988) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with bateman2112. Why not go rank more films, then come back and check it out again?