batman123

batman123
Movie Buff - 186 Film Ratings
Member Since: 08 Jul 2011
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 92% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 30 Aug 2012
83 64% The Amazing Spider-Man (2012) - Rated 16 Jul 2012
83 64% La blonde aux seins nus (2010) - Rated 30 May 2012
98 99% The Avengers (2012) - Rated 17 May 2012
84 72% Final Destination 5 (2011) - Rated 13 May 2012
80 40% The Final Destination (2009) - Rated 13 May 2012
78 28% Final Destination 3 (2006) - Rated 13 May 2012
75 13% Final Destination 2 (2003) - Rated 13 May 2012
77 23% Final Destination (2000) - Rated 13 May 2012
84 72% 50 First Dates (2004) - Rated 13 May 2012