![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
batwings | |
![]() |
Flick Fan - 26 Films Ranked
Member Since: Dec 18, 2006
Location: Malta
|
|
Message Sent!
| |

| 98 | Accattone (1961) - Dec 18, 2006 |
| 96 | Teorema (1968) - Dec 18, 2006 |
| 98 | All About My Mother (1999) - Dec 18, 2006 |
| 90 | Gloria (1980) - Dec 18, 2006 |
| 2 | Pinocchio (2002) - Dec 18, 2006 |
| 100 | Spirit of the Beehive (1973) - Dec 18, 2006 |
| 100 | Aguirre: The Wrath of God (1972) - Dec 18, 2006 |
| 98 | Beau Travail (1999) - Dec 18, 2006 |
| 100 | Close-Up (1990) - Dec 18, 2006 |
| 100 | Ashes of Time (1994) - Dec 18, 2006 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |