![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
batzmaru43 | |
![]() |
Movie Buff - 277 Films Ranked
Member Since: Dec 28, 2011
Location: Pittsburgh, PA
|

| 91 | Cool Hand Luke (1967) - Dec 28, 2011 |
| 84 | Rocky III (1982) - Dec 28, 2011 |
| 92 | Fargo (1996) - Dec 28, 2011 |
| 89 | Apocalypse Now (1979) - Dec 28, 2011 |
| 82 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Dec 28, 2011 |
| 77 | Hot Tub Time Machine (2010) - Dec 28, 2011 |
| 81 | Alien 3 (1992) - Dec 28, 2011 |
| 85 | Requiem for a Dream (2000) - Dec 28, 2011 |
| 82 | Enemy of the State (1998) - Dec 28, 2011 |
| 84 | A Beautiful Mind (2001) - Dec 28, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |