![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bavery | |
![]() |
Flick Fan - 42 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 89 | Dr. No (1962) - Aug 19, 2009 |
| 85 | Top Gun (1986) - Aug 19, 2009 |
| 90 | Kung Fu Hustle (2004) - Aug 19, 2009 |
| 90 | The Naked Gun: From the Files of Police Squad! (1988) - Aug 19, 2009 |
| 72 | Minority Report (2002) - Aug 19, 2009 |
| 80 | Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Aug 19, 2009 |
| 75 | Groundhog Day (1993) - Aug 19, 2009 |
| 70 | Coneheads (1993) - Aug 19, 2009 |
| 40 | Jackass: The Movie (2002) - Aug 19, 2009 |
| 88 | The Princess Bride (1987) - Aug 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |