Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
bawbadiller
Movie Buff - 335 Films Ranked
Member Since: Sep 1, 2011
Location: USA
Recent Rankings
39 Antz (1998) - Sep 01, 2011
34 Superbad (2007) - Sep 01, 2011
86 Slither (2006) - Sep 01, 2011
60 Shrek Forever After (2010) - Sep 01, 2011
77 The King's Speech (2010) - Sep 01, 2011
36 Death Proof (2007) - Sep 01, 2011
39 Wild Wild West (1999) - Sep 01, 2011
62 The Jungle Book (1967) - Sep 01, 2011
51 Everybody's Fine (2009) - Sep 01, 2011
55 Zombieland (2009) - Sep 01, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with bawbadiller. Why not go rank more films, then come back and check it out again?