![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
baykush | |
![]() |
Film Freak - 533 Films Ranked
Member Since: May 3, 2008
Location: istanbul, Turkey
|
|
Message Sent!
| |

| 50 | Before Sunrise (1995) - Jul 30, 2008 |
| 85 | Persepolis (2007) - Jul 30, 2008 |
| 80 | La Dolce vita (1960) - Jul 30, 2008 |
| 70 | Rashomon (1950) - Jul 30, 2008 |
| 85 | The Abyss (1989) - Jul 30, 2008 |
| 90 | Princess Mononoke (1997) - Jul 30, 2008 |
| 85 | Bridget Jones's Diary (2001) - Jul 30, 2008 |
| 50 | Arachnophobia (1990) - Jul 30, 2008 |
| 75 | Strange Days (1995) - Jul 30, 2008 |
| 70 | Midnight Cowboy (1969) - May 17, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |