bb87

bb87
Flick Fan - 89 Film Ratings
Member Since: 18 May 2011
Location: South Korea
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

81 58% Blade (1998) - Rated 18 May 2011
70 21% 50 First Dates (2004) - Rated 18 May 2011
100 97% Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Rated 18 May 2011
88 75% The Matrix (1999) - Rated 18 May 2011
85 67% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 18 May 2011
91 89% Dogma (1999) - Rated 18 May 2011
75 33% Stigmata (1999) - Rated 18 May 2011
85 67% Forrest Gump (1994) - Rated 18 May 2011
90 84% Inception (2010) - Rated 18 May 2011
80 51% End of Days (1999) - Rated 18 May 2011