Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
bbdoobb
Flick Fan - 31 Films Ranked
Member Since: May 3, 2009
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
10 Bruce Almighty (2003) - May 03, 2009
82 Full Metal Jacket (1987) - May 03, 2009
60 The Cable Guy (1996) - May 03, 2009
65 Hot Fuzz (2007) - May 03, 2009
75 Catch Me If You Can (2002) - May 03, 2009
72 The Fifth Element (1997) - May 03, 2009
60 Independence Day (1996) - May 03, 2009
70 Analyze This (1999) - May 03, 2009
70 Groundhog Day (1993) - May 03, 2009
70 Falling Down (1993) - May 03, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with bbdoobb. Why not go rank more films, then come back and check it out again?