![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bblack | |
![]() |
Flick Fan - 54 Films Ranked
Member Since: May 28, 2011
Location: Kelowna, Canada, Canada
|

| 90 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Jul 10, 2011 |
| 55 | Me, Myself & Irene (2000) - Jul 10, 2011 |
| 75 | Enemy at the Gates (2001) - Jul 10, 2011 |
| 55 | George of the Jungle (1997) - Jul 10, 2011 |
| 70 | Batman Forever (1995) - Jul 10, 2011 |
| 5 | Being John Malkovich (1999) - Jul 10, 2011 |
| 55 | Ultraviolet (2006) - Jul 10, 2011 |
| 90 | The Silence of the Lambs (1991) - Jul 10, 2011 |
| 80 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Jul 10, 2011 |
| 85 | Hotel Rwanda (2004) - Jul 10, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |