![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bbughi | |
![]() |
Flick Fan - 46 Films Ranked
Member Since: Sep 11, 2011
Location: Marília, SP, Brazil
|

| 90 | Delicatessen (1991) - Mar 17, 2012 |
| 85 | The Rocky Horror Picture Show (1975) - Feb 23, 2012 |
| 80 | Persona (1966) - Feb 20, 2012 |
| 85 | The Dreamers (2003) - Feb 19, 2012 |
| 80 | Live Flesh (1997) - Dec 26, 2011 |
| 65 | Amélie (2001) - Dec 25, 2011 |
| 70 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Dec 25, 2011 |
| 75 | Tomboy (2011) - Dec 25, 2011 |
| 80 | Death Becomes Her (1992) - Dec 21, 2011 |
| 80 | O Auto da Compadecida (1999) - Dec 19, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |