![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bcfrisch | |
![]() |
Flick Fan - 49 Films Ranked
Member Since: Oct 27, 2011
Location: Fruit Heights, UT, USA
|

| 88 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Oct 27, 2011 |
| 80 | Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Oct 27, 2011 |
| 70 | Glory (1989) - Oct 27, 2011 |
| 85 | March of the Penguins (2005) - Oct 27, 2011 |
| 86 | The Little Mermaid (1989) - Oct 27, 2011 |
| 85 | Bambi (1942) - Oct 27, 2011 |
| 80 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Oct 27, 2011 |
| 86 | Snow White and the Seven Dwarfs (1937) - Oct 27, 2011 |
| 85 | Aladdin (1992) - Oct 27, 2011 |
| 75 | Back to the Future (1985) - Oct 27, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |