![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bcksam002 | |
![]() |
Flick Fan - 15 Films Ranked
Member Since: Aug 4, 2010
Location: South Africa
|

| 75 | Girl with a Pearl Earring (2003) - Aug 06, 2010 |
| 90 | Children of Men (2006) - Aug 06, 2010 |
| 40 | Pirates of the Caribbean: At World's End (2007) - Aug 04, 2010 |
| 80 | Fun with Dick and Jane (2005) - Aug 04, 2010 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Aug 04, 2010 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Aug 04, 2010 |
| 80 | Run Lola Run (1998) - Aug 04, 2010 |
| 90 | Amelia (2009) - Aug 04, 2010 |
| 80 | Schindler's List (1993) - Aug 04, 2010 |
| 20 | Home Alone (1990) - Aug 04, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |