![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bdereli | |
![]() |
Cinema Addict - 1358 Films Ranked
Member Since: Jan 29, 2008
Location: Turkey
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Hugo (2011) - Dec 21, 2011 |
| 10 | Crossroads (2002) - Feb 04, 2008 |
| 40 | Happenstance (2000) - Feb 04, 2008 |
| 80 | Malena (2000) - Feb 04, 2008 |
| 60 | Prime (2005) - Feb 04, 2008 |
| 50 | Evan Almighty (2007) - Feb 04, 2008 |
| 60 | In the Line of Fire (1993) - Feb 04, 2008 |
| 80 | Hamam (1997) - Feb 04, 2008 |
| 80 | The Life and Death of Peter Sellers (2004) - Feb 04, 2008 |
| 90 | Rabbit-Proof Fence (2002) - Feb 04, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |