Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
bdubois
Movie Buff - 188 Films Ranked
Member Since: Jul 30, 2006
Location: USA
Recent Rankings
90 No Country for Old Men (2007) - Dec 28, 2007
Mini-Review: The Coen Brother's best so far.
83 Charlie Wilson's War (2007) - Dec 28, 2007
89 I'm Not There (2007) - Dec 28, 2007
93 Wild Strawberries (1957) - Dec 28, 2007
88 My Dinner with Andre (1981) - Dec 28, 2007
88 Raise the Red Lantern (1991) - Dec 28, 2007
93 To Live (1994) - Dec 28, 2007
95 Touch of Evil (1958) - Dec 28, 2007
98 Inland Empire (2006) - Dec 28, 2007
98 Breathless (1960) - Dec 28, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with bdubois. Why not go rank more films, then come back and check it out again?