![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bdweadock | |
![]() |
Flick Fan - 28 Films Ranked
Member Since: Jan 12, 2010
Location: Chicago, IL, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 65 | National Treasure (2004) - Jan 12, 2010 |
| 50 | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - Jan 12, 2010 |
| 100 | Blade Runner (1982) - Jan 12, 2010 |
| 65 | Dracula (1992) - Jan 12, 2010 |
| 65 | Miami Vice (2006) - Jan 12, 2010 |
| 70 | The Green Mile (1999) - Jan 12, 2010 |
| 95 | Ferris Bueller's Day Off (1986) - Jan 12, 2010 |
| 65 | Frequency (2000) - Jan 12, 2010 |
| 90 | Dazed and Confused (1993) - Jan 12, 2010 |
| 65 | Spanglish (2004) - Jan 12, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |