![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
beardedTITAN | |
![]() |
Cinema Addict - 1009 Films Ranked
Member Since: Apr 14, 2009
Location: Pennsylvania, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 70 | Let Me In (2010) - Jul 24, 2011 |
| 85 | The Hangover Part II (2011) - Jul 24, 2011 |
| 82 | Tron: Legacy (2010) - Jul 24, 2011 |
| 87 | Sucker Punch (2011) - Jul 24, 2011 |
| 85 | Captain America: The First Avenger (2011) - Jul 24, 2011 |
| 89 | Paul (2011) - Mar 22, 2011 |
| 79 | Capone (1975) - Mar 22, 2011 |
| 86 | Following (1998) - Mar 03, 2011 |
| 70 | Stomp the Yard (2007) - Mar 03, 2011 |
| 84 | The Other Guys (2010) - Feb 21, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |