![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bearjazz | |
![]() |
Film Freak - 569 Films Ranked
Member Since: Aug 2, 2009
Location: Valparaiso, IN, USA
|
|
Message Sent!
Bio: I'm nearsighted.
| |

| 90 | The Innkeepers (2011) - Jan 01, 2012 |
| 80 | To Catch a Thief (1955) - Jan 01, 2012 |
| 95 | Vertigo (1958) - Jan 01, 2012 |
| 80 | Hugo (2011) - Dec 17, 2011 |
| 65 | Serenity (2005) - Dec 16, 2011 |
| 85 | The Black Power Mixtape 1967-1975 (2011) - Dec 09, 2011 |
| 90 | Drive (2011) - Sep 24, 2011 |
| 70 | The Element of Crime (1984) - Sep 21, 2011 |
| 80 | Littlerock (2010) - Sep 16, 2011 |
| 95 | Rififi (1955) - Sep 16, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |